Koncentrējoties uz kristālu un akmeņu izmantošanu dziedināšanā, tas spēcīgi palīdz pie vispārējās harmonijas un līdzsvara atjaunošanas. Akmeņu spēks nāk no zemes un kosmosa. Akmeņu skaistums ir to pilnīgo īpašību apvienojuma rezultāts.

Pašlaik mēs dzīvojam lielās attīrīšanās un šķīstīšanās ērā, kas attiecas uz katru. Piedzīvot šīs pārmaiņas bieži ir sāpīgi un nepatīkami. Kristāli un akmeņi ir kā katalizatori, kas stimulē attīrīšanos. Gars savā izaugsmes un attīstības procesā sauc pēc šīs atkal-savienošanās ar kosmosu.

Jaunie Laiki būtībā iezīmē apziņas izmaiņas – no izolācijas un nošķirtības ēras mēs pārejam uz saskaņas un apvienošanās ēru. Izolācija ir izraisījusi daudz konfliktu, bēdu, skumju un ciešanu. Pieņemsim visa vienotību, lai mēs varam atgriezties pie savām saknēm un atrast savu patieso nozīmi.

Uz šīs planētas dziedināšanas process sākas ar katru indivīdu. Mums ir drosmīgi jāturpina izzināt dzīves daba, jāmēģina ielūkoties Savā dabā, savā sirdī un garā, un jāuzvar tur mītošais ļaunums. “Lai atrastu sevi, esi patiess.”

 

DZIEDINOŠĀS UN HARMONIZĒJOŠĀS MEDITĀCIJAS AR AKMEŅIEM

Atrodiet klusu vietu, nolieciet savā priekšā noteiktas krāsas akmeni un domās iegremdējieties tā starā. Ja jūs tiešām esat uztvert spējīgs, akmens vibrācijas var veicināt garīgo izaugsmi. Praktizējiet šo tehniku, izmantojot prāta afirmācijas. Domas ir vitāli svarīgas, jo tām piemīt radošs potenciāls, tāpēc domājiet par labo un tīro. Kultivējiet labus nodomus. Starp čakrām un krāsu stariem pastāv zināma korelācija. Pirmā čakra ir sarkana, otrā-oranža, trešā- dzeltena, ceturtā-zaļa, piektā-zila, sestā-indigo, un septītā čakra ir violeta. Sākot izmantot čakras un krāsas, jūs varat izvēlēties kādu no sekojošām meditācijām:

 1. Lai iegūtu veselību, dzīvības spēku vai enerģiju, izmantojiet rožaini-sarkano vai oranžo.
 2. Lai atgūtu veselību pēc slimības – noskaņojiet sevi uz zaļo, zilo un violeto. Lai atgūtu mieru un veselību, mainiet savu domāšanu, domājiet skaistas un gaišas domas.
 3. Pret depresiju, vientulību vai neapmierinātību izmantojiet visus septiņus starus. Dzeltenais ir viens no spēcīgākajiem līdzekļiem pret depresiju vai jebkāda veida nomāktību.
 4. Vislabākais un universālākais labklājības, panākumu vai progresa avots ir zaļais. Šī vibrācija piesaista tieši tās lietas, kuras jūs vēlaties. Šis stars bagātina personību, vairo panākumu un pārpilnības vibrācijas.
 5. Lai attīstītu garu un prātu – izmantojiet zelta staru, kas izplūst no bezgalīgās gudrības centra, tas apgaismo prātu un ceļ tā produktivitāti.
 6. Lai sevi pilnībā pasargātu un piepildītu visu ķermeni ar kosmiskās enerģijas, veselības un miera vibrācijām – izmantojiet balto gaismu.
 7. Lai izprastu miega stāvokļa un sapņu dabu – izmantojiet melno. Tas palīdz gūt garīgo izpratni arī gadījumos, kad jūs esat pārāk nervozi vai nevarat sakoncentrēties.

 

AKMEŅU UZLIKŠANA UZ ĶERMEŅA

Pastāv vairākas dziedināšanas prakses, kurās tiek izmantoti akmeņi. Sākumā jūs varat izmēģināt vienu vai visus šeit minētos paņēmienus. Un jo vairāk jūs strādājat ar akmeņiem, jo labāk attīstās jūsu prasmes!

 1. Lai panāktu vispārēju līdzsvarojošu un harmonizējošu efektu, izmantojiet tikai kvarca kristālus un nolieciet tos uz visām čakrām. Tie pārveidos visas ķermeņa enerģijas. Dzidrie kvarca kristāli ir lieliski negāciju absorbētāji, tie unikālā veidā atbrīvo gan no ķermeņa iekšējām, gan ārējām negācijām, piemēram, no konkrētās telpas vai apkārtējās vides negatīvajām vibrācijām. Kristāli palīdz līdzsvarot auru, atbrīvojot spēka centrus (jeb čakras) no blokādēm, kas laiku pa laikam veidojas tajos. Ar kristālu jūs varat veikt arī masāžu. Noņemiet kristālus pēc divdesmit, trīsdesmit minūtēm.
 2. Uzlieciet uz visām ķermeņa čakrām tikai zaļos akmeņus, vispārējai spēcināšanai un visa ķermeņa harmonizācijai. Šim mērķim lieliski piemērots ir malahīts. Noņemiet akmeņus pēc divdesmit, trīsdesmit minūtēm.
 3. Uzlieciet dažādus akmeņus uz tiem atbilstošajām čakrām. Šajās vietās akmeņi darbojas kā katalizatori. Tie ir gaismas uztvērēji un pārraidītāji, izņemot dažus akmeņus, tādus kā malahīts, lazurīts un jašma. Viens gan ir droši, jo vairāk gaismas ir akmenī, jo spēcīgākas ir tā dziednieciskās spējas. Un atkal jau, novietojot akmeņus uz čakrām, noņemiet tos pēc divdesmit, trīsdesmit minūtēm.

 

Visai populārs ir magnetizētais ūdens, un mēs joprojām to izmantojam mūsdienās. Noteikti dārgakmeņi (piemēram, smaragds, rubīns, dimants vai kvarca kristāls) var tikt izmantoti vienkāršu ūdens ārstniecības līdzekļu pagatavošanā.

Magnetizētais ūdens tiek sagatavots, uz pāris stundām (vai uz nakti) ievietojot izvēlēto akmeni ūdens glāzē, tā ūdens uzlādējas ar akmens īpašo enerģiju. Papildus spēka piesaistīšanai jūs varat novietot šo ūdeni saulē, bet tikai gadījumā, ja jūs dzīvojat tīrā un dabiskā vidē. Šī akmens esence ir ļoti svarīga. Šī esence (tiek izmantota zāļu līdzekļu pagatavošanā no ziediem) iedarbojas uz visu ķermeni. Jūs varat izmēģināt kādu no sekojošiem eksperimentiem:

 1. Lai piesaistītu pārpilnību un veselību, dzeriet smaragda ūdeni.
 2. Lai attīrītu un attīstītu sirds īpašības, tāpat arī zarnu trakta sāpju gadījumā, dzeriet rubīna ūdeni.
 3. Vispārējiem dziedināšanas, aizsardzības un apgaismības mērķiem, dzeriet dimanta vai kvarca kristāla ūdeni.

 

Tāpat jūs varat izmantot saules spēku. Saules dzīvinošās enerģijas var tikt veiksmīgi pielietotas veselības uzlabošanā. Ēģiptieši katram dzērienam un ēdienam izmantoja ar atbilstošas krāsas dārgakmeņiem inkrustētus kausus un traukus. Tie tika izlikti saules gaismā, lai uzsūktu Ra enerģiju. Dažreiz trauki tika darināti no tādiem akmeņiem kā ahāts, lazurīts, malahīts vai jašma. Šodien mēs varam ievērot tos pašus principus, atstājot savus akmeņus uzlādēties saulē.