mineralshand

Izvēlēties tos akmeņus, kuri jums instinktīvi patīk. Skaitās, ka dārglietu un akmeņu valoda – ir jūtu valoda. Jūsu akmens ir tieši tas, pie kura jūs gribat pieskarties, gribētu nēsāt, tādā krāsā un formā, kura stimulē jūsos reakciju, vajadzību ņemt viņu rokās. Tikai noteikts akmens var dot jums energiju, iespaidot to, kas notiek jūsu dzīvē noteiktā laika posmā. Bet nākamgad viss var pilnоbā izmainīties. Šodien jums vajadzīgs zaļš akmens, tāpēc ka jums nepieciešami miers un līdzsvars. Pēc nedēļas jums palīdzēs energijas pilns sarkanas krāsas akmens. Kad akmens izpildīs savējo “darbu”, ir nepieciešams pateikties tam. Nežēlojiet, varat aizdot viņu vai uzdāvināt kādam, kam tas pašlaik ir nepieciešams. Kaut arī akmeņiem tika piešķirtas gan ārstnieciskās, gan maģiskās spējas, biežāk akmeņi un juvilierizstrādājumi tika izmantoti ne tik, lai ārstētu un aizsargātu, cik rotājumam.

Ir svarīgi atvērt savu sirdi akmeņiem. Uzticēties savai intuīcijai un jūtām. Neizmantojiet savu prātu, lai izskaidrotu vai racionalizētu tos. Jūs varat vēlēties turēt akmeni, kas atbilst jūsu zodiaka zīmei, bet neierobežojiet sevi tikai ar šo akmeni.

Ļaujiet savam augstākajam es vest sevi pie akmens, kas jums noteiktajā brīdī nepieciešams, tā specifiskās krāsas vai īpašību dēļ. Pārdomājot savu izvēli, viens vai divi akmeņi var piesaistīt jūsu uzmanību. Šie ir tie akmeņi, kuriem jāpaliek ar mums.