Obsidiāns

Image result for obsidianMelnais obsidiāns  – izmanto, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem. Pievelk veiksmi biznesā, palīdz sasniegt mērķus. Uzlabo paškontroli, aizsargā no melnās maģijas. Šo akmeni labāk izmantot, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas, skumju un sarūgtinājuma brīžos. Ļoti spēcīgs kristāls, tāpēc nav vēlams izmantot ilgu laiku. Ļoti stiprs maģiskais akmens, kas saistīts ar Saules, Urāna un Saturna spēkiem. Obsidiāns simbolizē mūžīgo aizsardzību un pasargā savu saimnieku no fiziskiem, emocionāliem un psiholoģiskiem uzbrukumiem. Šis akmens uzlabo asinsriti un ir palīgs tiem, kuri cieš no artēriju sieniņu sabiezēšanas. Melnais kristāls atbrīvo no apslēptiem draudiem, ienesot mieru un gaismu tur, kur kādreiz valdīja tumsa.

Image result for apache tearsApaču asaras – skumju akmens –  vulkāniskais stikls,  tumši brūns/zaļš/melns iezis. Tā smalkās vīrišķās enerģijas piesaista garīgos piedzīvojumus, enerģiju uztur labi iezemētu, attīra zemapziņas blokus, nes klusuma, gudrības un mīlestības pieredzi, sapratni. Palīdz pie emocionālām un fiziskām problēmām, kas saistītas ar skumjām. Labi noder pareģošanai, iezemēšanai, mieram, aizsardzībai (no visa veida negatīvajām enerģijām). Palīdz saistīties ar dabu, aizsargā auru.

Palīdz pie kuņģa un zarnu traucējumiem, mazina muskuļu spazmas, detoksificē (atindē) ķermeni. Stiprina ķermeni un imūnsistēmu, noder pie apdegumiem un alerģijām.Ļoti stiprs maģiskais akmens, kas saistīts ar Saules, Urāna un Saturna spēkiem. Obsidiāns simbolizē mūžīgo aizsardzību un pasargā savu saimnieku no fiziskiem, emocionāliem un psiholoģiskiem uzbrukumiem. Šis akmens uzlabo asinsriti un ir palīgs tiem, kuri cieš no artēriju sieniņu sabiezēšanas. Melnais kristāls atbrīvo no apslēptiem draudiem, ienesot mieru un gaismu tur, kur kādreiz valdīja tumsa .
Related imageZelta spīduma obsidiāns ir lielisks iezemējošs un emocionāli spēcinošs akmens. Uzskata, ka tas kliedē bailes un nemieru. Tas likvidē tukšuma sajūtu, palīdz atklāt slēptos talantus (piemēram, gaišredzību), kā arī savieno mūs ar sauli un zemi darbojoties caur saules pinuma čakru. Zelta spīduma obsidiāns tā nēsātājam sniedz iekšējo skaistumu un palielina paškontroli, piemēram, lai tiktu vaļā no kāda nevajadzīga ieraduma. Tāpat kā citi obsidiāna veidi, arī zelta spīduma obsidiāns ir lielisks aizsardzības akmens, kas kliedē negatīvās enerģijas un attīra auru. Meditācijas laikā, tas var palīdzēt atklāt, kas jums dzīvē patiesi ir vajadzīgs, kā arī atklāt kādas problēmas „sakni’’. Fiziski tas var palīdzēt pie gremošanas traucējumiem, kuņģa čūlas, pārmērīga refluksa un citām kuņģa kaitēm. Tiek uzskatīts, ka tas var līdzēt vīriešiem, kuri cieš no impotences ko izraisījis stress, kā arī var būt noderīgs fobiju, psihožu un neirožu gadījumā, jo iedarbojas uz CNS..

Image result for Mahogany Obsidian

Iezemējošs akmens. Labi iedarbojas uz visām čakrām, bet īpaši uz pamatnes. Savieno prātu ar zemapziņu, palīdz rosināt vīzijas un sapņus. Palīdz saskatīt nākotnes ceļu, atbrīvo no dusmām un aktivizē pozitīvas spēka sajūtas. Palīdz mazināt sāpes, izvadīt no ķermeņa toksīnus, dod spēku.Uzlabo asinsriti un sirdsdarbību. Ārstē asinsvadu slimības, attīra organismu. Samazina artrīta, krampju un ievainojumu sāpes,uzlabo gremošanu un palīdz organisma detoksifikācijai.

Image result for sniegpārslu obsidiānsSkaidrības akmens, darbojas īpaši ātri un ar lielu spēku (ar to jāapietas saudzīgi, un, vēlams, kvalificēta terapeita uzraudzībā, jo var ‘’izvilkt’’ virspusē negatīvas emocijas un nevēlamas patiesības). Palīdz saprast, kas jūs patiesībā esat, nostāda jūs aci pret aci ar ēnas pusi, un māca kā to saskaņot. Balansē prātu, ķermeni un garu. Nodrošina dziļu dvēseles dziedēšanu. Var veicināt došanos atpakaļ uz iepriekšējām dzīvēm, lai dziedinātu ‘’strutojošas’’ emocijas vai traumas, kas var būt pārnestas uz tagadni. Nomierinošs, māca novērtēt kļūdas un panākumus. Palīdz atpazīt un atbrīvot no ‘’nepareizas domāšanas’. Viens no senākajiem akmeņiem, kuru izmantoja, lai ielūkotos nākotnē. Spēcīgs aizsargātājs no negatīvās enerģijas (fiziskiem un emocionāliem draudiem). Palīdz attīrīt neapzinātos blokus. Var veicināt gaišdzirdību. Nodrošina iezemējošu saikni no pamatčakras uz zemes centru, absorbē negatīvās enerģijas no apkārtnes, un spēcina nepieciešamības brīžos. Palielina drosmi un veicina dzīves prieku. Negatīvās enerģijas pārveido pozitīvās, spēcina auru. Palīdz īpaši jūtīgiem cilvēkiem (bloķē psihiskos uzbrukumus). Par cik obsidiāns ļoti efektīvi uzsūc negatīvo enerģiju, tas regulāri (pēc katras lietošanas reizes) jāattīra zem tekoša ūdens.