Merlinīts

Related image

Līdzsvara un divējādības akmens – no melna un balta – gaismas un tumsas. Dzīvē piesaista spēcīgu maģiju un veiksmi, var arī aizvest uz vietām kur var nonākt kontaktā ar paša dziļākajām un tumšākajām daļām. Šī akmens vibrācijas ļauj piekļūt dabas pasaules enerģijai un komunicēties ar elementāļiem. Tiek uzskatīts, ka tas atsauc alķīmiķu, burvju, maģijas priesteru un citu maģijas piekopēju kombinētās zināšanas. Tas ir akmens, kurš stimulē dziļu intuīciju, psihisku sapratni. Harmonijas akmens, kas atbrīvo psihisko (garīgo) redzējumu, un palīdz piekļūt augstākai garīgai enerģijai – veido kontaktu ar vadītājiem un skolotājiem augstākajās sfērās. Palīdz stimulēt garīgo izaugsmi. Tas sapludina debesu un zemes enerģijas, un ļauj palikt atvērtam un pieejamam maģijai, palīdz saprast notikumus, kas ir atšķirīgi no ikdienišķā dzīves veida. Šos akmeņus īpaši pielieto citu akmeņu, kuru vibrācijas ir zemākas, enerģijas pastiprināšanai.

Related image Merlinīts spēcīgi reaģē trešās acs čakrā, un stimulē psihiskās zināšanas, automātisko rakstīšanu un gaišredzību. Šie kristāli veicina kontaktu nodibināšanu ar gariem viņpus plīvura – piekļūt Akašas ierakstiem. Merlinīts palīdz sabalansēt jūsos vīrišķo un sievišķo enerģiju, un labāk saprast Dieva un Dievietes aspektus. Ļauj garīgajiem skolotājiem nokļūt šajā plānā, lai strādātu ar jums. Paliekot merlinītu zem spilvena miegs būs dziļāks un mierīgāks. Iespējams arī redzēt spilgtus sapņus par iepriekšējām dzīvēm. Šis akmens palīdz veikt ārpus ķermeņa ceļojumus. Merlinīta enerģija spēcīgi vibrē arī sakrālajā čakrā – tā ir vieta, no kuras nāk intuīcijas un gaišjutības (informācijas sajušana/iegūšana no objekta bez pieskaršanās) attīstības veltes. Izmantojot gaismas un tumsas zināšanas, tiek sniegta pilnīga sapratne, kas jūs esat, un ir apgaismības avots. Efektīvs karmiskajā dziedināšanā.

Ja jūs lietojat šo akmeni īpaši šamaniskai ceļošanai, to var kombinēt ar šamaņa akmeni, jolītu, fulgurītu (zibens radīts stikls, kas veidojas zibenim iesperot kvarcā vai smiltīs) un kovelītu. Lietojot kopā ar moldavītu, ievērojami pastiprinās akmens vibrācijas (jābūt uzmanīgam). Lai palielinātu intuīciju un maģiskās spējas, merlinītu kombinē ar dzidro kvarcu (kalnu kristālu), labradorītu, šungītu (rezonējas ar senajām garīgajām enerģijām) vai mēnesakmeni. Merlinītam ir spēja palīdzēt sazināties ar dabas gariem, un, kombinācijā ar citiem akmeņiem ar līdzīgām īpašībām (muskovītu, praziolītu, zaļo turmalīnu, sūnu ahātu, koku ahātu, lietusmežu jašmu un fučsītu), palielinās šī enerģija.

Par cik šis ir spēcīgs akmens, strādājot ar iepriekšējām dzīvēm, ir nepieciešama psihiska aizsardzība, tādēļ labāk merlinītu vienmēr kombinēt ar psihiskās aizsardzības akmeņiem – sugilītu, ametista kristāliem, obsidiānu vai melno turmalīnu (ametista kristāli un sugilīts pastiprina merlinīta spēju stimulēt psihiskās veltes). Labs meditācijas akmens, palīdz labot senus uzvedības modeļus emocionālajos un garīgajos ķermeņos. Tas ir vētras elements – apvieno visus citus elementu spēkus – gaisu, ūdeni, uguni un zemi. Var pielietot, lai atcerētos iepriekšējās dzīves, atsauktu atmiņā sapņus un fantāzijas. Pārvērtību akmens, kas iedarbojās uz racionālo prātu, ienesot maģiju ikdienas dzīvē un mainot cilvēka uztveri. Māca, kā apvienot tumsu un gaismu – svarīgu soli garīgajā attīstībā. Palīdz pārvarēt barjeras, kas neļauj attīstīties, piemēram, bailes no pārmaiņām, bailes no nezināmā.