Fuksīts

Image result for fuksite

Fuksīts ir ideāli piemērots tiem, kuri grib atbrīvoties no upura kompleksa. Tas rāda un māca kā būt noderīgam citiem cilvēkiem, neiesaistoties lomu spēlēs: upuris – varmāka, cīņā par varu neiekrītot viltus humānisma lamatās.

Fuksīts māca darīt to, kas jums patiesi vajadzīgs dvēseles attīstībai. Tas dod ziņu kad mierīgi izstāties no spēles, lai cilvēki kuriem palīdzējāt, un ar kuriem bijāt kontaktā, iegūst savu mācībstundu

Tas māca kā savienot beznosacījuma mīlestību ar „stingru” mīlestību, kad varat pateikt „nē” situācijās, kad jāietur pareizā distance lai saglabātu labas attiecības.

Image result for fuksiteTas palīdz izvairīties no situācijām, kad kādam palīdzot īstenībā gūstat psiholoģisku gandarījumu, novedot otru atkarībā no jums. Tas atbrīvo abas dvēseles no šo lomu izspēles, vadot katru savā ceļā.

Īpeši noderīgs „atkarīgajiem pacientiem” – ģimenes locekļiem vai grupas biedriem, uz kuriem projecējas slimības vai problēmas. Šis „atkarīgais” saslimst vai iegūst kaitīgus ieradumus glābjot ģimeni vai kolektīvu. Fuksīts dod spēku šādiem cilvēkiem atlabt un iziet no šī upura lomas modeļa. Tas pārtrauc atkarības un noņem emocionālo šantāžu, palīdz pretoties spiedienam un emocionālai spriedzei