Morions

Morions (melnais kristāls) ir kvarca varietāte. Morions ir tumši brūns līdz melns, necaurspīdīgs kvarcs, ko bieži apvieno ar ļoti līdzīgo dūmu kvarcu. Abi šie kvarca paveidi rodas pakļaujot alumīniju saturošu kvarcu radiācijai. Šāds process var notikt dabiski, taču bieži tiek veidots mākslīgs morions/dūmu kvarcs, to speciāli apstarojot.

Morions ir dūmkvarca brālis. Moriona kvarcs ir ļoti rets melnais kvarcs, kas veidojas dabiskas radiācijas ceļā, ko izraisa tuvumā esošas urāna ieguves vietas. Morions pats par sevi nav radioaktīvs un to var droši nēsāt. Īsts moriona kvarcs ir reti sastopams un bieži vien šis melnais kvarcs tiek izveidots apstarojot parastu kvarcu komerciālos nolūkos. Lieki piebRelated imageilst, ka šādam, viltotam morionam, nepiemitīs moriona dabiskās īpašības. Pārbaudot šādu abu akmeņu fiziskās īpašības, pierādās to atšķirības. Īsts morions izraisa pavisam citas sajūtas, tam pieskaroties. Dabisks moriona kristāls saglabā nelielu caurspīdīgumu, ja to paceļ pret kādu gaismas avotu, kamēr mākslīgam morionam šāda īpašība nepastāv.

Moriona izteikto krāsu vajag sargāt no atrašanās Saules staros, citādi, no melnas krāsas tas pārtaps pelēkā, pie pārāk ilgas apstarošanas apstākļiem.

Par moriona kvarca enerģētiskajām īpašībām:

Par “morionēm” (morions no ang.v.) sauca konkistadoru ķiveres, pamatojoties uz akmens aizsargājošajām īpašībām. Moriona enerģija palīdz “ēnu darbā”, palīdz saskatīt savas iekšējās pasaules “tumšos” aspektus un izkliedē paša radītus šķēršļus un kavēkļus. Tas savieno cilvēku ar viņa iekšējo būtību, palīdzot cilvēkam būt patiesam savās domās un darbībās. Morions ir ļoti nomierinošs brīžos, kad pārņem satraukums un kalpo kā atbalsts skumjos brīžos. Tas izkliedē nelabumu, reiboņus, aizdusu satraukuma brīžos.Related image

Paaugstina apziņas līmeni.

Ienes dzīvē stabilitāti un atbildību.

Enerģijas koncentrētājs.

Iedrošina uz pārdomām.

Ieteicams cilvēkiem, kuri vienmēr steidzas.