Kuncīts

Image result for kuncītsKuncīts (rozā spodumens). Romantiskas mīlestības akmens. Palīdz atbrīvot no bailēm, uztraukumiem un depresijas (jo kuncīta sastāvā ir litijs), sniedzot dziļu miera, spēka un pārliecības sajūtu. Stiprina enerģijas lauku, attīra auru un apkārtējo vidi no negatīvās enerģijas. Palīdz atgūties pēc ilgāka vientulības posma, kad var būt grūti uzticēties un atkal atvērties citam cilvēkam. Paplašina dziedniecības un meditācijas iespējas. Mazina aizspriedumus pret jaunām idejām un virzieniem, kas neļauj dzīvei tālāk attīstīties. Palīdz ar mīlestību partnerattiecībās, tuvu draugu starpā, kā arī sekmē mīlestību pret dabu. Kuncīts ir spēcīgs kristāls, kurš palīdz dziedēt ‘’iekšējo bērnu’’, un atbrīvot pagātni, kā arī bailes, kas saistītas ar pagātnes notikumiem, kuras neļauj virzīties uz priekšu. Palīdz labāk izprast personīgās vājības un trūkumus, kā arī atbrīvoties no egoisma.

Fiziski stimulē imūnsistēmu, stiprina asinsrites sistēmu un sirds muskuli. Palīdz arī pie plaušu slimībām. Atvieglo savilktu muskulatūru, īpaši labs plecu un kakla muskulatūrai un nerviem. Mazina locītavu sāpes, reimatismu un atkarības (no zālēm, alkohola). Uzlabo ādas izskatu un regulē asinsspiedienu.

Kuncītu var kombinēt ar citiem sirds vai augstākās sirds čakras kristāliem – rozā turmalīnu, rozā kvarcu, rodohrozītu un eudialītu, kā arī ar moldavītu, smaragdu un augstās vibrācijas akmeņiem – fenacītu, natrolītu, balto azeztulītu un skolecītu.