Smaragds

smaragds

Smaragdam piemīt harmonizējoša iedarbība uz sirds čakru un stabilizējoša iedarbība uz personību. Tas vecina garīgo izaugsmi un skaidrību. Smaragds palīdz smagos dzīves posmos tikt galā ar tiem un krīžu laikā atrast jaunus orientierus..Saistīts ar tādām īpašībām kā draudzība,nosvērtība,atklātība un harmonija.Tas iedarbojas līdzsvarojoši visos līmeņos.

Smaragds palīdz ārstēt visa veda iekaisumus, cīnās ar infekcijām, pazemina temperatūru, derīgs pie urīnpūšļa un urīnceļu slimībām. Šis akmens ārstē diabētu un apdegumus, sāpes sirdī, pazemina asinsspiedienu un palīdz psoriāzes ārstēšanai.

Pozitīva ir tā iedarbība uz elpceļu,deguna blakusdobumu un pieres kaula dobumu sfēru. Smaragds sekmē ari aknu, kuņģa, tuberkulozes ārstēšanu  un palīdz pie bezmiega. Apveltīts ar antibakteriālām īpašībām (ja viņu ieliek glāzē ar ūdeni, tad to var dzert bez vārīšanas). Akmens palīdz atbrīvoties no vistas akluma, kataraktas, epilepsijas. Smaragda īpašniekam nedraud nakts murgi, bezmiegs, nepamatotas bailes un paaugstināts nogurums.