Serdoliks(karneols)

serdoliks

Serdoliks – veicina visa organisma atjaunošanu, stimulē svarīgākos endokrīnos dziedzerus, uzlabo vielu maiņu. Palīdz aizsargāties no mīlestības tīmekļiem, stāties pretī valdzinājumam un neuzticībai.

Valkāt labāk kā kulonu vai krelles.

Palīdz justies komfortabli saskaņā ar savu patieso būtību. Palīdz sasniegt lielākus panākumus karjerā vai personīgajos jautājumos, kā arī palīdz cilvēkiem, kuri meditē. Spēcīgi ietekmē reproduktīvos orgānus. Attīra asinis, aknas un ir ieteicams priekš muguras lejas daļas problēmām.

Ēģiptiešu un Tibetiešu reliģiskais akmens, kas aktivizē zemākās čakras. Tas nes enerģiju un uguni, palielina psihisko enerģiju, personīgo spēku un piesauc prieku, smieklus un sirsnību, kas atver Jūsu sirdi.

serdoliks2

Karneols –  šis akmens pievelk saimniekam viņa “īsto otro pusīti”. Vīriešiem palīdz potences paaugstināšanai, nēsājot to līdzi nedaudz zemāk par nabu. Var uzlikt tikai 17. jaunā mēness dienā  un noņemt pēc dažām dienām. Piesaista sievietei pielūdzēju sirdis. Glābj no galvassāpēm, melanholijas un akla naida uzliesmojumiem. Palīdz pie saaukstēšanās slimībām, neauglības, kā arī pret asiņošanu. Uzlabo redzi, palīdz risināt globālus uzdevumus arī tiesu prāvas.

Baltais karneols – (baltais halcedons) – veicina mīlestību starp vīrieti un sievieti, uzlabo redzi.

Jau Senajā Ēģiptē šo akmeni tā sarkanās krāsas dēļ saistīja ar dzīvību un izmantoja atdzimšanas rituālā. Arī Tutanhamona kapenēs tika atrasti karneoli. Senajā Romā viens no visvairāk lietotajiem dārgakmeņiem. Bieži tika izmantots, lai izgatavotu zīmoggredzenus. Viduslaikos ticēja, ka karneols pasargā no burvestībām. Akmens palīdzot pret asiņošanu, galvasāpēm, saaukstēšanās slimībām. Mārtiņa Lutera zīmoggredzens bija izgatavots no karneola.