Safīrs

safirs

Zilo safīru labāk valkāt uz kakla zelta ietvarā. Dod spēku nogurušam ķermenim un locekļiem, noņem cilvēka skaudību, bailes, velmi visu sagraut un ļaunumu. Zvaigžņotais safīrs rotāja Zalmana troni un simbolizēja Ticību, Cerību un Likteni. Germāņi to uzskatīja par uzvaras akmeni. Dod varu, palīdz ceļojumos un darījuma braucienos. Tā zilā krāsa nomierina, noņem uzbudinājumu un emocijas. Sargā un veicina drosmi, priecē sirdi. Apskaidro domas, ārstē ādas slimības, pat lepru. Dod impulsu izpētīt visu slēpto un nezināmo. Stipra aizsardzība pret bailēm, kuras ievaino mūsu nieres.

Dziedē reimatiskas un neiralģiskas sāpes, mugurkaulu, epilepsiju, histēriju. Garīgi attīra. (planētas Jupīters, Saturns), labāk valkāt Strelnieka, Zivju, Vēža un Svaru zodiakam. Nevar valkāt neizlēmīgi, pasīvi un slinki cilvēki, jo viņos šīs īpašības pastiprināsies.

Safīrs – saistīts ar uzticību un zvērestu, augsto likumu. Šis akmens dāvā slēptu varu, stiprina cilvēka garu, bet palīdz tikai spēcīgam cilvēkam. Safīrs ir skolotāju akmens. Veicina altruisma nostiprināšanos. Rituālu akmens. To uz vidējā pirksta nēsāja virspriesteri un tiesneši.