Rožu kvarcs

roza_kvarcs

Rozā kvarcs- Absolūtas veselības simbols,mīlestības un  harmonijas akmens, kas spēcīgi iedarbojas uz sirds čakru un attīsta spēju mīlēt. Atver sirdi un sniedz emocionālu līdzsvaru. Vecina mīlestību visās jomās,ari attiecībā uz sevi. Sniedz pašpaļāvību un padara rāmu,taču nelokāmu. tas noņem stressu,,sniedz mieru un nosvērtību un apskauj mūs ar mīlestības pilnā vibrācijām un dziedina sirdij nodarītās brūces.

Lieliski dziedē pagātnē gūtās emocionālās traumas, attīsta piedošanas un uzticēšanās garu. Līdzsvaro visas ķermeņa sistēmas, nostiprina un noregulē sirdsdarbību un asinsriti, uzlabo nieru darbību un miegu,  uzlabo dzimumdziedzeru darbību.

To uzskata par labāko sirds čakras akmeni. Tas noņem emocionālu spriedzi, stresu un nogurumu smadzeņu darbības  rezultātā, nomierina dusmu lēkmes un aizkaitinājumu, noskaņo cilvēku uz labsirdību un mīlestību. Veicina  cilvēka radošās spējas, ticību saviem spēkiem. Noskaņo uz  līdzjūtību piedošanu un mīlestību. Piemīt stiprinoša iedarbība uz dzimumorgāniem,ļoti efektīvs seksuālu traucējumu gadījumā,īpaši ,ja to cēlonis ir nepietiekama mīlestība pret sevi.