Prenīts

prenits2

Palīdz atvērt sirdi apsolūtai mīlestībai,maigi dziedēun nomierina nervus un ķermeni,palīdz aizmirst pagātnes sāpīgos notikumus un iedrošina jaunam sākumam.Nieres un limfatisko sistēmu maigi attīrošs akmens.

Krelles no prenīta spējīgas uzlabot organisma imūnās sistēmas darbu. Aproces no šī minerāla palīdz pie anēmijas. Greznumlietas vai vienkārši akmeņi var atvieglināt ciešanas pie podagras lēkmēm. Ja dažas stundas dienā nēsā akmeni nieru apvidū, tad var atbrīvoties no nieru mazspējas un šī orgāna citām saslimšanām. Auskari un kuloni palīdz ļaudīm, kas cieš no izklaidības. Attīra nieres un limfu.

Maigi dziedē nervus un palīdz aizmirst pagātnes notikumus, iedrošina jaunam sākumam.

prenits

Mūsdienu praktizējošie magi un mediji izmanto šo akmeni meditācijām. Ar šī kristāla palīdzību var veikt ceļojumus pagātnē, atcerēties savas iepriekšējās dzīves un pat ieskatīties nākotnē. Eiropas valstīs uzskata, ka prenīts izrāda īpašu iedarbību uz sievietēm. Tām rekomendē nēsāt krelles un aproces, lai iegūtu pievilcību, kā arī atrast savu vietu dzīvē, kļūt pārliecinātai par sevi.

Astrologi nevar noteikt zodiaka zīmi, kurai būtu piemērots.

Magu, mediju, sieviešu un visu to cilvēku talismans, kuri tiecas uz harmoniju ar apkārtējo pasauli. Talismana kvalitātē var izmantot kulonu no šī kristāla. Ļaudīm, kas nodarbojas ar maģiju tas atvērs lietu būtību; sievietēm palīdzēs iegūt līdera dotības un piepildīs ar papildus enerģiju.