Nefrīts

nefrits

Nefrīts – Ca2 (MgFe)5 (Si4 O4)2 (OH)2

Visuma un miera akmens. Universāls akmens, jo nav saistīts ar konkrētu relīģiju. Saistīts ar izskata mainīšanos un atjaunošanos. Palīdz gūt uzvaru par savu zemapziņas dzīvniecisko dabu. Var ar savu enerģiju izvest no strupceļa tos, kas ir pelnījuši. Var valkāt tikai cilvēki, kas attīsta sevi, pārējie var kļūt vientuļi valkājot to. Nefrīts paliek tumšāks vai duļķaināks vēstot par nelaimi. Tas notiek, ja saimnieks stūrgalvīgi grēko, vai iet maldu ceļus piesaistot sev likteņa pārbaudījumus.

Ķīnā to uzskata par svētu akmeni: par skaistuma, jaunības, dievbijības un uzticības simbolu. Veicina labsirdību, taisnīgumu, vīrišķību, zinātnes nozīmi dzīvē, neuzķeršanos uz viltojumiem un viltībām. Tas spēj nodrošināt ilgu mūžu un veicina ģimenes labklājību. Pasargā no ļaunuma spēkiem, no ļaunas acs, zemestrīces un zibens. Galvenā īpašība ir spēja dziedināt no nieru infekcijām un nierakmeņiem. Dziedē arī reimatismu, veģetatīvo nervu sistēmu, neiralģijas un migrēnas. Stabilizē sirds sistēmu, arteriālo spiedienu, apmaiņas procesus.  Nomierina nervu sistēmu. Lieliski noņem sāpes (galvenokārt kuņģa, nieru un meteorismu). Ārstē tuvredzību un citas acu slimības, kā arī apdegumus – noņemot sāpes, tūskas un niezi. Saglabā vēsumu karstā laikā. Pasargā no noguruma, pagarina mūžu. Palīdz dzemdībās un pie saindēšanās. Pieskaroties labi nopulētai plāksnei var ātri nomierināties un attīrīt domas.

nefrits2

Lietojot nefrīta spilvenu 2-10 mēn. pāriet bezmiegs, reiboņi, normalizējas nervu sistēma un asinsvadi, noregulējas balss, redze, dzirde, gars, noregulējas sieviešu funkcijas, pazeminās asinsspiediens, izlīdzinās grumbas, uzlabojas atmiņa, asins sastāvs, nieru, kuņģa, urīnpūšļa un dzimumorgānu darbība. Spilvens pasargā no hroniskām slimībām, nostiprina kaulus, pagarina mūžu, noņem nogurumu. Palīdz ja esat novārdzināti, jūtat aukstumu kājās, nemotivētas bailes. Palīdz pret šaubām un svarīgu lēmumu pieņemšanā. Veicina izturību.

Saistīts ar Saturnu, Venēru un Mēnesi. Valkāt var visas zodiaka zīmes. Sader ar sudrabu un vara sakausējumiem. Mīlestībai šis akmens neder, jo veicinot garīgo attīstību noskaņo cilvēku uz vientulību. Nevajag valkāt iemīlēšanās, tikšanās laikā, tas var veicināt nepieejamību.

Baltais nefrīts –     Simbolizē līdzcietību, taisnīgumu, vienkāršību, gudrību un drošsirdību. Remdē kaisles, dod mieru. Ārstē nieres. Sejas masāža ar balto nefrītu izlīdzina krunkas un padara ādu tvirtāku, noņem galvas sāpes, normalizē arteriālo spiedienu, palielina potenci.