Kavansīts

cristaux de cavansite et cristaux de stilbite (Inde)

Noguldījumi šo skaisto zio kristālu ir atrasti Indijā, Jaunzēlandē, Brazīlijā un ASV, bet labākie paraugi nāk no Indijas. Tie ir ļoti mazi un ļoti spēcīgi kristāli,kas it kā izzprāgst kāda cita akmens priekšpusē.

Kavansīts ir akmens,kas palīdzēsiziet caur lielākajām dzīves izmaiņām. Tas palīdz jums saprast līdzšinējo pieredzi … vai dzīves pieredzi, kas jums var būt radījusi grūtības pagātnē un palīdz optimistiski un laimīgi tikt ar tām galā.

Tas palīdz jums, lai let aiziet no kļūdains domāšanas un apzināties savu rīcību. Tas palīdz jūsu spēju savienot ar garu, un ir ļoti noderīgs akmens psihes nodarbinātībā.

Tas palīdz jums atcerēties informāciju, kas gūta no iepriekšējām pieredzēm un veicina informācijas apmaiņu ar garu pasauli.

Tas ir jauks kristāls, kas iemieso enerģiju vistīrākajā ,,blue ray”. Tas nozīmē,ka ir cilvēki ,ka noskaņojoties uz savām enerģijām, varētu piekļūt Akashic ierakstus … apkopoto visu vēsturi un zināšanas ēteriskajā līmenī.

Tas maigi atver sirdi un ir lielisks meditācijai. Tas ienes mierīgu progresiju, kas veicina apbrīnojamu gara dziedināšanu. Cavansite ir patiesības akmens un ļauj pieņemt sevi tādu kāds jūs esat, kā arī pieņemt citus, jo tie IR.

Šis akmens ir ar skaistu prieka un optimisma vibrāciju , kas ļaus jums attīstīt savas garīgās un psihisko dāvanas svētlaimīgā un mierīgā ceļā. Bauda, ​​izmantojot tā unikālo enerģiju.