Fluorīts

fluorits

VIOLETAIS FLUORĪTS

Sekmē strukturētu domāšanu un palīdz atrisināt garīgās problēmas. Mazina apjukumu un palīdz garīgi koncentrēties. Atver trešās acs čakru un meditācijas laikā palīdz sakopot domas. Palīdz dziedēt kaulus, tāpēc ir ieteicams pēc traumas. Lieciet virs trešās acs čakras, lai nomierinātos un sakārtotu juceklīgas domas. Novietojiet virs traumētās vietas, lai enerģizētu un līdzsvarotu to.

fluorits (2)

Fluorīta regulārā ģeometriskā uzbūve ir iemesls, kāpēc to izmanto kristālu dziedzniecībā, – tas ir akmens, kas simbolizē haosa pārvēršanu kārtībā. To ieteicams turēt savā tuvumā, ja nepieciešams sakārtot dzīvi, ja problēmas sagādā prioritāšu izvirzīšana vai ja cilvēks jūtas tā, it kā viņu rausta uz visām pusēm.

 

ZAĻAIS FLUORĪTSfluorits (3)

Maigi atjauno un atver sirds čakru, īpaši pēc emocionāla pārdzīvojuma vai traumas. Stimulē augšanu. Attīra prātu un iedvesmo radošai domāšanai. Tā harmoniskā struktūra palīdz pieņemt lēmumus, kad jūtas ir jālīdzsvaro ar praktiskiem apsvērumiem.

Novietojiet virs sirds čakras, lai atjaunotu un stimulētu enerģiju. Pievienojiet tam rožu kvarcu, lai dziedētu neveiksmīgā mīlestībā gūtās emocionālās sāpes.