Čaroīts

 

charoits

Čaroīts – jauna cikla jeb zelta cikla kristāls, drosmes un pārmaiņu akmens. Palīdz izkļūt no vecā, no bailēm, kas balstītas uz emociju eksistenci un domām. Atver un paplašina savienojumu starp galvu un sirdi, ļaujot saprātīgi pieņemt lietas, kuras vajag atlaist, un lietas, kuras nepieciešams ieviest dzīvē. Pamodina analītiskās spējas un precizitāti, palīdz atbrīvot no dusmām, nepacietības, niknuma un bailēm palielinot personīgo spēku un sniedzot mieru, uzlabo omu. Ideāls meditācijas akmens. Izkliedē negatīvo enerģiju, noņem blokādes un attīra auru. Spēcina enerģijas plūsmu no augstākām transpersonālajām čakrām caur 12-o čakru. Pārvērtību akmens, jo pārveido negatīvās emocijas, tādas kā bailes, mānija un dusmas, pozitīvās jūtās. Uzskata, ka tas stimulē iekšējo redzējumu un veicina garīgo izaugsmi. Čaroīts var palīdzēt izprast pašreizējo mirkli, un izvirzīt lietas perspektīvā. Dziedniecībā uzskata, ka tas paātrina dziedināšanās procesus un mazina aknu bojājumus, kurus izraisījusi pārmērīga alkohola lietošana, kā arī mazina aizkuņģa dziedzera bojājumus, kurus izraisījusi pārmērīga rafinētā cukura patērēšana. Aizsargā no nakts murgiem, var mazināt bezmiegu. Piemīt spēcīga enerģētiski attīroša iedarbība uz organismu, palīdz aizmirst senas atmiņas, pagātnes traumas un notikumus. Palīdz organismam asimilēt augstākās enerģijas frekvences. Veicina dvēseles mērķa un turpmākā dzīves ceļa izprašanu. Paceļ enerģiju, kad ķermenis jūtas iztukšots. Dziedē visos līmeņos – fiziskā, emocionālā un garīgā. Lielisks akmens tiem, kas cieš no obsesīvi kompulsīviem traucējumiem, tādēļ, ka iezemē emocijas, kā arī atver un balansē vainaga čakru. Čaroīts palīdz arī attīstīt psihiskās spējas, piemēram, gaišredzību.charoits2

Mazina sāpes, krampjus un bailes. Pastāv uzskats, ka čaroīts var dot uzlabojumus autisma un bipolāro traucējumu gadījumos. Palīdz pret galvas sāpēm, nespēku un bezmiegu. Palīdz dziedēt aknas, aizkuņģa dziedzeri, liesu, sirds (regulē spiedienu, pulsu) un acu kaites, nieres, kuņģi, ādu un gremošanas traktu. Var palīdzēt arī pie tādiem miega traucējumiem, kā mēnessērdzība un runāšana miegā.

Čaroīts ir augstāko čakru akmens, tādēļ, tas labi sader kopā ar citiem augstas enerģijas kristāliem (moldavītu, fenacītu un petalītu). Labi sader arī ar zilo apatītu, ametistu, serafinītu un rozā kuncītu. Par cik čaroīts ir spēcīgs psihiskās aizsardzības akmens, kombinācijā ar sugilītu, ametista kristāliem, melno turmalīnu un dūmu kvarcu, var radīt daudz spēcīgāku rezultātu.