Almadīns

almadins

Indijas medicīnā izmanto vielmaiņas traucējumu ārstēšanā, ārstē frigiditāti un impotenci, paaugstina seksuālo enerģiju.

Almandīns sekmē brūču (tostarp trofisku čūlu, ekzēmu un alerģisku izsitumu) sadzīšanu. Minerāls tāpat sekmē sirds un asinsvadu saslimšanu izārstēšanos un paaugstina imunitāti.

Paņemot ceļojumā izstrādājumu no almandīna, tas palīdzēs izbēgt no daudzām nepatikšanām (no saslimšanām līdz vardarbībai). Akmens atvieglo dzemdības, dāvā īpašniekam dzīvesspēku un enerģiju. Eiropā tas ir kā uzticības simbols. Austrumos tic, ka almandīns atvaira bailes, skumjas un slāpē īpašnieka dusmas. Daudzas tautas uzskata to par jautrības, izklaižu un bezbēdības akmeni.

Pastāvīga almandīna nēsāšana dara vieglprātīgu, bezbēdīgu, lētticīgu un infantilu, tādēļ nēsāt viņu rekomendē tikai īpašos gadījumos – ilgstošā braucienā, uz ballēm, karnevāliem un maskarādēm. Ja esat iecerējis kādu nopietnu projektu, akmeni ir vērts nolikt tālāk (labāk ieslēgt lādītē vai nolikt kastītē ar vāku), citādi šis “palaidnis” neļaus Jums koncentrēties uп pieņemt pareizu lēmumu.

Kā talismans almandīns palīdz īpašniekam vieglāk pārdzīvot nepatikšanas, šķiršanos, materiālus zaudējumus un fiziskas saslimšanas. To var nēsāt cilvēki pēc 40 gadu sasniegšanas. Biznesmeņi un tie, kuru darbība ir saistīta ar ilgstošiem braucieniem.