Akvamarīns

akvamarins2 akvamarins3

Akvamarīna nēsāšana atvieglo zobu, kuņģa un aknu sāpes, nostiprina organisma aizsargspējas , palīdz pie ādas un plaušu saslimšanām, mazina alerģiskas reakcijas, labvēlīgi iespaido aknas un kuņģi. Palīdz tikt galā ar jūras slimību. Uzskata, ka tas nostiprina sirdi, noņem stresus, nervozitāti, bailes un palīdz iegūt sirdsmieru.

Mongolijas un Tibetas medicīnā šis akmens skaitās kā dvēseliskā līdzsvara stabilizators un biostimulators.

Ilgstoša skatīšanās akmenī labvēlīgi iespaido redzi.

Patiesas mīlestības talismans, tas sargā draudzību un saglabā taisnīgumu. Akvamarīns sargā no bīstamām situācijām un apkrāpšanas, stiprina garīgumu un piešķir apdomību. Akvamarīns ir spējīgs savaldīt bangojošu jūru, glābj no katastrofām uz ūdens.

Kā amulets tas sargā laulāto laimi, sekmē labklājību dzīvē. Tīri gaišzils akmens paliek tikai skaidros laika apstākļos vai tad, kad saimnieka dvēselē valda miers.

Akvamarīns ir apveltīts ar pozitīvu enerģiju, kas uzlabo garastāvokli, atdzīvina prātu un izārstē slinkumu.

Kā dabīgais biostimulators akvamarīns ir derīgs burtiski visiem neatkarīgi no horoskopa un psihofiziskā stāvokļa.

Rekomendē nēsāt greznumlietas no akvamarīna, kā arī nēsāt kabatā šos skaistos kristālus.

Akmens nēsāšana kulona veidā palīdz izārstēt vairogdziedzera saslimšanas. Gredzens ar akvamarīnu ārstē ādas slimības. Auskari atbrīvo no bezmiega, galvassāpēm un nepamatotām bailēm.

Kā talismanu akvamarīnu iesaka izmantot jūrniekiem, ceļotājiem un tiem, kas nodarbojas ar zinātnisku darbu. Ar viņa palīdzību var bez piepūles atmest smēķēšanu, pārmērīgu alkohola lietošanu, aizmirst uzmācīgas bailes, piedot pāridarītājiem ne tikai ar vārdiem, bet no visas sirds.